quinoa-nedir

Quinoa Nedir?

quinoa-nedir

quinoa-nedir

7 bin yıl önce yetiştirilen bir tahıl ceşidi olan Kinoanın bir tahıl olduğuna dair görüşler mevcut, gerçekte pancar ya da ıspanakla aynı familyadan gelmekte, yani bir bitkidir, ama mut­faklarda bir tahıl gibidir ve karışık olmayan bir bakış açısıyla yaklaşılmaktadır. Son üç yıldır Amerika’da bir kinoa (quinoa) çılgınlığı yaşanmaktadır. NASA astronotlarının beslenmesinde kullanılakta ve Birleşmiş Milletler 2013 yılını kinoa yılı ilan etmiştir.

Quinoa Nedir?” üzerine 16 yorum

 1. Firmamizin yeni urunu olan kinoa ile ilgili detayli bilgi ve istekleriniz icin lutfen iletisime geciniz.1000 gr ve 250 gr paket tercih edebiliriz. “Link; site yönetimi tarafından gizlenmiştir.”

  1. iyi günler kinoa bitkisi ve tohumu hakkında bilgi almak istiyorum tohum satıyormusunuz cevap yazarsanız sevinirim.

 2. Kinoa yetiştiriciliğine baslamak istiyorum ve tohum satin almak istiyorum tohumu nasil ve nereden satinalabilirim bilgi verebilir misiniz. 0544 545 9911

 3. Sayın yetkili,
  Kinoa yetiştiriciliği yapmak istiyorum; Bu konuda tohum tedarikinde yardımcı olmanızı rica eder, en yakın zamanda cevap verirseniz minnettar olurum.
  selamlar.

 4. merhaba,

  kinoa yetiştirmek istşyorum. Tohum tedariği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  0539 838 4882

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>